• Republika e Shqipërisë
  • Mirë se erdhët

    Mirë se erdhët në faqen e Bashkisë Peshkopi. Një stinë e re me plotë surpriza për të gjithë vizitorët e faqes tonë. Lundrim të këndshëm...

  • Bulevardi Elez Isufi

    Nga bulevardi Elez Isufi, Peshkopia ka marrë emrin me të cilin njihet si Qyteti i Blirit. Bliri lulëzon zakonisht në muajin Qershor...

 Tani ndodhesh tek :  Faqa Kryesore » Regjistri

Bashkia Peshkopi - Regjistri




:

:

:

:     :

Kėrko tek: Tė gjithė regjistrin
Dokumenta tė gjetur: 12

Numri RegjistritTitulliLėndaKategoriaDetaje
4/2013_msg_rtfProjekt Buxhetit pėr vitin 2013
publikimi 2013-05-20
skadenca asnjė
Relacioni o sektorit tė Financės pėr prezantimin e Buxhetit tė vitit 2013TrasparencėDetaje
3/2013Dokument PDFPlani i investimeve pėr vitin 2013
publikimi 2013-05-20
skadenca asnjė
Programi i tė gjitha investimeve tė parashikuar pėr vitin 2013 TrasparencėDetaje
2/2013Dokument PDFPaketa fiskale e vitit 2013
publikimi 2013-02-26
skadenca asnjė
Pėr miratimin e paketės fiskale, taksave e tarifave vendore pėr vitin 2013”Vendime Kėshilli BashkiakDetaje
1/2013Dokument PDFTaksat dhe Tarifat Vendore Viti 2013
publikimi 2013-02-26
skadenca asnjė
Realizimi i tė ardhurave nga Taksat dhe Tarifat Vendore viti 2013 TrasparencėDetaje
8/2012Dokument PDFProgrami i investimeve pėr vitin 2012
publikimi 2012-04-19
skadenca asnjė
Programi i investimeve pėr vitin 2012TrasparencėDetaje
7/2012Dokument PDFPaketa fiskale 2012
publikimi 2012-04-19
skadenca asnjė
Pėr miratimin e paketės fiskale, taksave e tarifave vendore pėr vitin 2012Vendime Kėshilli BashkiakDetaje
6/2012Dokument WordVėnde tė lira pune
publikimi 2012-02-07
skadenca asnjė
Bashkia Peshkopi shpall vėnde tė lira pune: Pėrgjegjės zyre dhe specialiste nė profilet : - Jurist - Ekonomist - Inxhinier (preferohet inxhinier ndėrtimi) KonkurseDetaje
5/2011Dokument WordFaza e dytė pėr strehimin
publikimi 2011-11-03
skadenca asnjė
Dokumentet shoqėrues qė duhen pėr aplikim, pasi nga zyrat e strehimit nė Bashki jeni njoftuar se jeni pėrzgjedhur pėr t’u trajtuar me strehim. Udhėzime dhe ModularėDetaje
4/2011Dokument WordNjoftim Nr: 1210
publikimi 2011-11-03
skadenca asnjė
Pėr proēedurėn e strehimit nė Banesėn Sociale me QiraVendime Kryetari i BashkisėDetaje
3/2011Dokument PDFPlani lokal i biodiversitetit
publikimi 2011-11-03
skadenca asnjė
Planit lokal i veprimit pėr biodiversiten pėr Bashkinė e PeshkopiTrasparencėDetaje

Informacion

Taksat e tarifat vendore pėr vitin 2013
Info për faqen

Materialet e kësaj faqeje janë të lëshuara nën Creative Commons License, përveē aty ku është specifikuar ndryshe.

Kjo faqe është krijuar nga VetëmArt Studio

Faqe të tjera të Bashkisë
Gazeta Elektronike

Regjistrohu tek gazeta jonë elektonike për të qenë gjithnjë i informuar me të rejat e fundit nga Bashkia Peshkopi.

© 2005-2017 Bashkia Peshkopi. Të gjithë të drejta të rezervuara.