• Republika e Shqipërisë
  • Mirë se erdhët

    Mirë se erdhët në faqen e Bashkisë Peshkopi. Një stinë e re me plotë surpriza për të gjithë vizitorët e faqes tonë. Lundrim të këndshëm...

  • Bulevardi Elez Isufi

    Nga bulevardi Elez Isufi, Peshkopia ka marrë emrin me të cilin njihet si Qyteti i Blirit. Bliri lulëzon zakonisht në muajin Qershor...

 Tani ndodhesh tek :  Faqa Kryesore » Kontakt

Bashkia Peshkopi - KontaktBashkia Peshkopi
Adresa : Bulevardi Elez Isufi
(ish-Muzeu Etnografik)
Peshkopi - Shqipėri
Tel : 00355 218 22166


Nėpėrmjet kėtij modulari mund tė kontaktosh me Bashkinė Peshkopi
Pėr ē'do gjė jeni tė mire pritur. Faleminderit!
Vėndet e shėnuara me (*) janė tė domosdoshme pėr tu plotėsuar.


(*) Emri    
(*) Emaili juaj    
Mbiemri    
(*) Tema    
Dėshiron pėrgjigje   PO     JO  
Mesazhi    
Politika Anonimitetit:   Lexoni me kujdes
(*) Pranoj:   Lexova dhe pranoj politikėn e anonimitetit.
Kodi i sigurisė:    
Shkruaj kodin e sigurisė:    
Adresa jote IP: (do ti bashkangjitet email-it)

Informacion

Taksat e tarifat vendore pėr vitin 2013
Info për faqen

Materialet e kësaj faqeje janë të lëshuara nën Creative Commons License, përveē aty ku është specifikuar ndryshe.

Kjo faqe është krijuar nga VetëmArt Studio

Faqe të tjera të Bashkisë
Gazeta Elektronike

Regjistrohu tek gazeta jonë elektonike për të qenë gjithnjë i informuar me të rejat e fundit nga Bashkia Peshkopi.

© 2005-2017 Bashkia Peshkopi. Të gjithë të drejta të rezervuara.