• Republika e Shqipërisë
  • Mirë se erdhët

    Mirë se erdhët në faqen e Bashkisë Peshkopi. Një stinë e re me plotë surpriza për të gjithë vizitorët e faqes tonë. Lundrim të këndshëm...

  • Bulevardi Elez Isufi

    Nga bulevardi Elez Isufi, Peshkopia ka marrë emrin me të cilin njihet si Qyteti i Blirit. Bliri lulëzon zakonisht në muajin Qershor...

 Tani ndodhesh tek :  Faqa Kryesore » Lajmet » Njoftime
Bashkia Peshkopi: Njoftime

Kėrko tek kjo Temė:   

Tė pastrojmė qytetin nė njė ditė

20 Pri 2012
image

"Të pastrojmë qytetin në një ditë", kështu quhet aktiviteti i ndërmarë nga organizata PYC "Qendra Rinore Peshkopi". Ky aktivitet zhvillohet sot ditën e premte datë 20 prill. Ftojmë të gjithë qytetarët të bashkohen me këtë iniciativë që të kemi një qytet më të pastër dhe të vazhdojmë traditën e pastërtisë.


Peshkopia Youth Center

Vėnde tė lira pune

07 Shk 2012
image

Bashkia Peshkopi shpall vënde të lira pune. Përgjegjës zyre dhe specialiste në profilet : - Jurist - Ekonomist - Inxhinier (preferohet inxhinier ndërtimi) . Për më shumë informacion mbi kriteret që nevojiten për aplikantët ju lutemi të shkoni në seksionin e regjistrit dhe të shkarkoni formularin(ose klikoni këtu).


Faqa e Bashkisė Peshkopi ėshtė nė rikonstruksion

12 Sht 2011
image

Kërkojmë ndjesë vizitorëve për problemet që mund të hasni në lundrimin Tuaj në faqen tonë. Po punojmë për të përmirësuar dhe shërbyer më mirë me një faqe të re.


Informacion

Taksat e tarifat vendore pėr vitin 2013
Info për faqen

Materialet e kësaj faqeje janë të lëshuara nën Creative Commons License, përveē aty ku është specifikuar ndryshe.

Kjo faqe është krijuar nga VetëmArt Studio

Faqe të tjera të Bashkisë
Gazeta Elektronike

Regjistrohu tek gazeta jonë elektonike për të qenë gjithnjë i informuar me të rejat e fundit nga Bashkia Peshkopi.

© 2005-2017 Bashkia Peshkopi. Të gjithë të drejta të rezervuara.