Faqa e Bashkisė Peshkopi ėshtė nė rikonstruksion
Data: Monday, 12 September @ 13:13:33 CEST
Tema: Njoftime

Kërkojmë ndjesë vizitorëve për problemet që mund të hasni në lundrimin Tuaj në faqen tonë. Po punojmë për të përmirësuar dhe shërbyer më mirë me një faqe të re.Ky Artikull vjen nga Bashkia Peshkopi
http://www.peshkopia.com

URL pėr kėtė lajm ėshtė:
http://www.peshkopia.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1